Kalite ve Misyon

CMEKS endüstriyel kontrol sistemleri olarak endüstrinin vazgeçilmezi olan PLC’li sistemler ile fabrika ve makine otomasyonları yapmaktayız.  Kontrol sistemlerinin gerektiği ve ihtiyaç duyulduğu sektörlerde sürekli güncel ve gelişen çözümleri müşterilerine sunan CMEKS’in misyonu, otomasyonu yapılan projenin yapılış amacına göre kontrol ettiği makine veya sistemin  bulunduğu proses içinde sorunsuz,maksimum uygunluk ve maksimum  izlenebilirlikte olması ve otomasyonu yöneten operatörler içinde kullanıcı dostu sistemler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.
Müşteri memnuniyeti öncelikli ve üretme  odaklı çalışma politikasını kendine misyon edinen CMEKS, bu misyonun doğrultusunda da müşterilerine kaliteli projeler teslim etmektedir.
Otomasyon bir fabrikanın beynidir. Bu bilinçle yapılan her otomasyon projesinde ister büyük olsun ister küçük veya ister komple fabrika  ister sadece tek bir makine olsun veya özel uygulama olsun amaç sadece sistemi şuan çalıştırmak ve projeyi sonlandırmak değildir, projenin ilerleyen yıllarda nelere maruz kalacağını neler değişebileceğini düşünerek,ufak bir değişim  için yapılan projeyi sil baştan yapma riskini ortadan kaldırmak ve  ilerleyen yıllarda müşteriye az uğraş çıkartmaktır, kurulan kaliteli üniversal alt yapımız ve fonksiyonel olduğu kadar sade ve sembollü olan yazılımlarımız müşterilerimizi ilerde  kişiye veya belirli firmalara bağımlılıktan kurtarmaktadır.
Vizyonumuz; CMEKS olarak varlığımızı sürdürebildiğimiz sürece amacımız sadece ticaret yapmak değil emek veren bir şirket olmaktır çünkü emek verilerek yapılan her iş kaliteyi getirir. Müşterilerimizi memnun edebilmek ve yaptığımız işlerin ülkemize faydalı olması en büyük dileğimizdir.Bu amaca yönelik faliyetlerimizle, hizmetlerimizi geleceğe taşıyacağız.

Cmeks

CMEKS ENDÜSTRİYEL KONTROL SİSTEMLERİ